Bayanlar İçin Alışveriş Önerileri | Türk Bilgin

Bayanlar İçin Alışveriş Önerileri

Akıllı Bir Alışveriş İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alışverişe çıktığımızda, birbirinden alakasız şeyler alıp, sonra da neyle giyeceğini düşünenlerden misiniz? O halde birkaç önerimiz olacak size…

Fazla para harcamadan, sadece temel birkaç parça kıyafetle bütün sezonu atlatabilirsiniz, işte adım adım yapmanız gerekenler…

Gardırobu boşaltın!

Sonbahar aylarına girerken giyim alışverişleriniz… Kıyafetlerinizi göz önünde olmadan neye ihtiyacınız olup olmadığını kestiremezsiniz. Bunun için, gerekirse bütün gardırobunu boşaltıp, kıyafetlerinizin hepsini elden geçiriniz. Çöpe atılacakları, birisine verilecekleri ve tamir gerektirenleri tek tek gruplandırınız.

İhtiyaçlarını belirleyin!

Sezon ne olursa olsun, temel bazı kıyafetleriniz gardırobunuzda bulunması şart Siyah klasik kesim bir pantolon, kaliteli bir jean etek ve her yerde giyebileceğiniz mevsimlik bir elbise her zaman hayatınızı kurtarır. Tabu modaya Fransız kalmamak için bu kıyafetlerle kombine edebileceğiniz trendy birkaç parça kıyafete de ihtiyacınız Olacak.

Trendi takip edin!

Dergilerden, vitrinlerden ve TV’den sezonun trendim öğrenerek, çok sevdiğiniz, ancak modası geçtiği için artık giyemediğiniz parçaları nasıl değerlendirebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Mesela modası geçen uzun jean eteğinizi, aynı şekilde jean ceketlerinizi, çeşitli aksesuarlarla veya ufak dokunuşlarla yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ucuz yerleri keşfet!

Yeni sezonda her şeyin çok pahalı olduğu bir gerçek. Eğer bütçenizi zorlamadan modayı takip etmek istiyorsanız, kıyıda köşede kalmış ama çok trendy parçalar satan mağazalardan yararlanabilirsiniz. Bunları kaliteli temel kıyafetlerinizle kombin yaptığınızda çok daha modaya uygun olacağından emin olabilirsiniz. Paraya kıyıp aldığınız kaliteli elbiseleriniz, aldığınız üç beş parça alınan tekstil ürünü ile kombin yaptığınızda eski bir kıyafet olduğu kimsenin dikkatini çekmeyecektir.

Aksesuara yüklenin

Eğer kıyafetleriniz çok sıradan olduğunu düşünüyorsanız, tezgâhlarda satılan değişik aksesuarlarla görünümünüzü zenginleştirebillrsiniz. Kıyafetinize uygun bilezik, kolye ve son günlerin trendi büyük plastik küpe ve takılardan edinebilirsiniz. Böylece yeni sezon ürünü olmasa bile çok tarz görünebilirsiniz.

Yorum

Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel Genel DMCA.com Protection Status